Vill du bli kontaktad?

Är du intresserad av våra tjänster eller vill boka in ett hembesök? Fyll i formuläret, så kontaktar vi dig så snart som möjligt. 

Göteborg

Norra Ågatan 10, Vån 2
416 64 Göteborg
info@boleva.se
031-40 10 01
mån–fre 8:00–16:00

Kungsbacka

Verkstadsgatan 7
434 42 Kungsbacka
info.kba@boleva.se
0300-43 05 05
mån–fre 8:00–16:00

Falkenberg

Fridhemsvägen 25
311 62 Ullared
info.halland@boleva.se
0346-88 04 20
mån–fre 8:00–16:00

Fakturaadress

Boleva AB
MOTKOD: ME7365567491368
Box 171
831 22 Östersund

Kontaktpersoner

Malin Waje

Grundare/Affärsutvecklare

031-40 10 01
malin.waje@boleva.se

Manfred Stjern

VD/Grundare

031-40 10 01
manfred.stjern@boleva.se

Kia Isberg

Arbetsledare
Kungsbacka

0300-43 05 05
kia.isberg@boleva.se

Linda Coder

Kontoransvarig
Falkenberg

0346-88 04 21
linda.coder@boleva.se

Caroline Flavell

Personalkoordinator
Göteborg

031-40 10 01
caroline.flavell@boleva.se

Jasmin Wennberg

Personalkoordinator
Kungsbacka

0300-43 05 05
jasmin.wennberg@boleva.se