Vill du bli kontaktad?

Är du intresserad av våra tjänster eller vill boka in ett hembesök? Fyll i formuläret, så kontaktar vi dig så snart som möjligt. 

Göteborg

N. Ågatan 10, 2 vån
416 64 Göteborg
goteborg@boleva.se
031-40 10 01
mån–fre 8:00–16:00

Marstrand

Drottninggatan 9
442 67 Marstrand
marstrand@boleva.se
031-40 10 01
mån–fre 8:00–16:00

Kungsbacka

Verkstadsgatan 7
434 42 Kungsbacka
kungsbacka@boleva.se
0300-43 05 05
mån–fre 8:00–16:00

Varberg

Fridhemsvägen 25
311 62 Ullared
varberg@boleva.se
0340-50 82 50
mån–fre 8:00–16:00

Falkenberg

Fridhemsvägen 25
311 62 Ullared
falkenberg@boleva.se
0346-88 04 20
mån–fre 8:00–16:00

Fakturor

Boleva AB
MOTKOD: ME7365567491368
Box 171
831 22 Östersund

Kontaktpersoner

Malin Waje

Grundare/ Affärsutvecklare

031-40 10 01
malin.waje@boleva.se

Manfred Stjern

VD/ Grundare

031-40 10 01
manfred.stjern@boleva.se

Kia Isberg

Kontorsansvarig
Kungsbacka

0300-43 05 05
kia.isberg@boleva.se

Linda Coder

Kontoransvarig
Falkenberg

0346-88 04 20
linda.coder@boleva.se

Caroline Flavell

Personalkoordinator
Göteborg

031-40 10 01 caroline.flavell@boleva.se

Sophia Eriksson

Kontorsansvarig
Göteborg

031-40 10 01 sophia@boleva.se

Göteborg

Norra Ågatan 10, vån 2

426 64 Göteborg

031-40 10 01

goteborg@boleva.se

Marstrand

Drottninggatan 9

442 67 Marstrand

031-40 10 01

marstrand@boleva.se

Kungsbacka

Verkstadsgatan 7

434 42 Kungsbacka

0300-43 05 05

kungsbacka@boleva.se

Varberg

Fridhemsgatan 25

311 62 Ullared

0340-50 82 50

varberg@boleva.se

Falkenberg

Ätrastigen 5A

311 38 Falkenberg

0346-88 04 20

falkenberg@boleva.se